sob., 19.09.2020

Wstęp bezpłatny

„Moja droga” – rodzinne warsztaty graficzne z projektowania plakatu

Wydarzenie w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa

Na warsztatach zaprosimy do stworzenia własnych napisów oraz wkomponowanie ich w projektowany plakat. W tworzeniu plakatów będziemy kierować się przesłaniem tegorocznej edycji Europejskich Dni Dziedzictwa „Moja Droga”.

Plakat to przekaz myśli za pomocą języka artystycznego twórcy, przekazujący przesłanie daleko odbiegające od krótkiego hasła czy tytułu. Prowadzący warsztat przedstawią jak za pomocą symboli oraz skrótowego przekazu można bardzo dużo powiedzieć o idei, przesłaniu, myśli przewodniej tematu, o którym ma mówić plakat.

Liczba miejsc: 10

Więcej o wystawie