sob., 27.08.2022

Warsztaty rodzinne
10 zł (dziecko plus 1 opiekun)

Zeszyt szyty na miarę | warsztaty linorytu

Ile przedmiotów szkolnych, tyle zeszytów. We wzory, gładkie, z ulubioną postacią lub… według własnego projektu!

Podczas warsztatów od A do Z przygotujemy własne, 32-kartkowe zeszyty. Złożymy je i ręcznie zszyjemy kolorowymi nićmi. A okładkę ozdobimy samodzielnie wykonanymi linorytami, inspirowanymi wybranym przedmiotem szkolnym.

Informacje praktyczne

Uczestnikom warsztatów zapewniamy wszystkie niezbędne materiały do pracy.

Dla kogo: rodziny z dziećmi od 8 roku życia

Czas trwania: ok. 90 minut

Bilety: 10 zł/ osoba (opiekun uczestnika bezpłatnie) Jeden bilet upoważnia do wstępu dziecko i jednego opiekuna.