Używamy plików cookies do zbierania informacji dotyczących korzystania z serwisu Muzeum Warszawy i jego oddziałów. W każdej chwili możesz zablokować obsługę plików cookies w swojej przeglądarce. Pamiętaj, że zmiany ustawień w przeglądarce mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji stron internetowych naszego serwisu.

Wydarzenia

sob., 18.09.2021
11:00–14:00

Warsztaty
Muzeum Drukarstwa
wstęp bezpłatny

Zaprojektuj własną „WARSZAWSKĄ” reklamę | warsztaty projektowania plakatu

Warsztaty z projektowania plakatu inspirowanego pokazem reklam oraz ulotek

W ramach Europejskich Dni Dziedzictwa Muzeum Drukarstwa przygotowało pokaz ulotek reklamowych oraz druków związanych swoim charakterem z pojęciem smaku, a także warsztaty projektowania plakatu.

Warsztaty graficzne z projektowania plakatu reklamowego będą swoistym kompendium wiedzy o języku wizualnym plakatu oraz o plakacie jako formie komunikacji poprzez obraz, który przekazuje wartości, emocje oraz idee. Plakat to przekaz myśli za pomocą języka artystycznego twórcy, przekazujący przesłanie daleko odbiegające od krótkiego hasła czy tytułu.

Prowadzący warsztat przedstawią jak za pomocą symboli oraz skrótowego przekazu można bardzo dużo powiedzieć o idei, przesłaniu, myśli przewodniej tematu, o którym ma mówić plakat reklamowy.

Koszt warsztatów: wstęp bezpłatny (ilość miejsc ograniczona, max. 10 osób).

wydruk papierków po cukierkach, 5 rzędów po 4 papierki, każdy z nazwą przetwory spożywcze żubr warszawa praga kamionkowska, pierwszy rząd truskawkowy, kolejne wiśniowy, malinowy, cytrynowy, pomarańćzowy, każdy z ilustracją owoców

Kup biletKup bilet Zarezerwuj Zarezerwuj

Rejestracja na wydarzenie

Rezerwacje on-line na to wydarzenie nie są dostępne.