sob., 21.10.2017

Wstęp w cenie biletu

Wisła w grafice | prezentacja i warsztaty

Z okazji Roku Rzeki Wisły Muzeum Drukarstwa zaprezentuje miniwystawę „Wisła w grafice”, czyli XIX-wieczne grafiki znanych twórców, przedstawiające architekturę, roślinność i rzekę Wisłę. Prace są wykonane w różnych technikach: stalorytu, miedziorytu i litografii.

Prezentacji towarzyszyć będą warsztaty, podczas których można będzie zaprojektować niewielkiego formatu plakat, którego tematem będzie Wisła.

Prowadzenie: Joanna Makuch-Folwarska