sob., 09.12.2023

Świąteczne pudełko – warsztaty introligatorskie

Pudełko – co w sobie kryje?

Każde pudełko skrywa inny sekret. Ich wnętrze może zaskoczyć! Świąteczne prezenty, małe kolekcje czy pamiątkowe fotografie… Co schowasz w swoim?

Podczas warsztatów introligatorskich przygotujemy tekturowe pudełka. Dowiemy się, w jaki sposób je tworzyć, by były funkcjonale i estetyczne. Od podstaw wykonamy wyjątkowe opakowania, w których nie tylko będziemy mogli wręczać podarunki, ale i przechowywać własne skarby – nie tylko od święta!

Zapewniamy wszystkie materiały niezbędne do wykonania pudełek.

Dla kogo: młodzież 16+ i osoby dorosłe