sob., 10.03.2018

Spotkanie z kolekcjonerem | Edward Szymczak

Edward Szymczak to kolekcjoner o wszechstronnych zainteresowaniach. W zbiorach z różnych dziedzin ma m.in. unikatową kolekcję warszawskich przemysłowych etykiet litograficznych. Podczas spotkania przedstawi historię ich gromadzenia, a najciekawsze zaprezentuje. Podzieli się także wiedzą i doświadczeniem wytrawnego zbieracza i opowie o swojej pasji kolekcjonerskiej. Opowie też, w jakich realizacjach filmowych wystąpiły obiekty z jego kolekcji.

Wstęp: 2 zł normalny, 1 zł ulgowy