wt., 07.03.2023

udział bezpłatny

Spotkanie dla przewodniczek i przewodników miejskich

Na kolejne spotkanie dla przewodniczek i przewodników miejskich zapraszamy na warszawską Pragę – do Muzeum Drukarstwa przy ul. Ząbkowskiej 23/25. Zwiedzając ekspozycję, uczestnicy i uczestniczki zgłębią dzieje książki i druku oraz poznają zabytki sztuki drukarskiej. Każdy też będzie mógł własnoręcznie odbić pamiątkowy druk na prasie drukarskiej.

W drugiej części spotkania chętne osoby będą mogły wziąć udział w warsztatach linorytu, wykonując specjalnymi dłutami grafiki według własnego pomysłu.

Oprowadzanie będzie trwało ok. 60 minut. Warsztat graficzny jest nieobowiązkowy, dla chętnych uczestników i uczestniczek – czas trwania to ok. 60 minut.

Spotkanie poprowadzi Radosław Adamski, kierownik Muzeum Drukarstwa Warszawskiego.

Jak się zgłosić?

Prosimy o zapisy przez formularz w wybranym terminie:

Obowiązuje limit miejsc i decyduje kolejność zgłoszeń. Potwierdzenie udziału prześlemy e-mailem.
Uprzejmie prosimy o wpisywanie się tylko na jeden termin.

Wszelkie pytania prosimy kierować do Moniki Michałek, e-mail: monika.michalek@muzeumwarszawy.pl

Bądź na bieżąco!

Jeśli są Państwo przewodnikami miejskimi i chcieliby otrzymywać od nas wiadomości, zachęcamy do zapisania się na nasza listę mailingową: forms.gle/iqrf3T9AfWEu3X9o8