sob., 11.03.2023

2 zł normalny / 1 zł ulgowy

Otwarte warsztaty marmurków

Podczas otwartych warsztatów wykonamy marmurki, czyli niepowtarzalne, fantazyjne wzory. Stworzymy je poprzez nakładanie farb na powierzchnię wody i przeniesiemy gotowy wzór na podkład. Efekt uzyskany tą metodą przypomina marmur – stąd jej nazwa.

Każdy wykona swój autorski projekt, który wspólnie utrwalimy!

Informacje praktyczne:

Warsztaty mają charakter otwarty, można przyłączyć się w dowolnym momencie między godziną 10:00 a 16:00 w ramach biletu wstępu na wystawę.

Uczestnikom warsztatów zapewniamy wszystkie niezbędne materiały do pracy.

Dla kogo: rodziny z dziećmi, młodzież i dorośli

Gdzie: Muzeum Drukarstwa, ul. Ząbkowska 23/25

Dostępność: osoby z niepełnosprawnością intelektualną, osoby w spektrum autyzmu