sob., 13.05.2023

Zwiedzanie
wstęp bezpłatny

Noc Muzeów z książką!

Książka, druk typograficzny oraz techniki graficzne to tematy przewodnie w Noc Muzeów w Muzeum Drukarstwa Warszawskiego. Obejrzysz tutaj unikatowe wydawnictwa, oprawy artystyczne, grafiki, maszyny drukarskie oraz zabytki sztuki pisarskiej.

Pokazowi eksponatów z kolekcji Muzeum Drukarstwa towarzyszyć będzie możliwość wydrukowania pamiątkowego, specjalnie przygotowanego na Noc Muzeów, druku.

Weekend 13-14 maja – wstęp bezpłatny w ramach obchodów Dni Otwartych Funduszy Europejskich.