sob., 15.02.2020

Warsztaty graficzne: Pozdrowienia z ferii!

Pocztówkowe warsztaty kaligraficzne.

Podczas warsztatów poznamy podstawy liternictwa i kaligrafii oraz sposoby na ciekawe wykorzystanie liter.

Prowadzący pokaże Wam różne kompozycje liternicze i po ćwiczeniach każdy z uczestników zaadresuje pięknym pismem pocztówkę z ferii. Wykonaną podczas poprzednich warsztatów lub przygotowaną przez naszego grafika i drukarza.

Warsztaty są również szansą na rozwijanie sprawności ręki, uczą cierpliwości, prawidłowego trzymania przyborów do pisania i wycinania linorytów, kształtują linię pisma.

Prowadzący: Patryk Martuś, kaligraf, współzałożyciel Warszawskiego Domu Kaligrafii