sob., 06.06.2020

wstęp płatny

ODWOŁANE | Zredaguj i wykaligrafuj zaproszenie – warsztaty kaligraficzne

Muzeum Drukarstwa w ramach w ramach XI Pikniku Archiwalnego zaprasza na prezentację starych druków reklamowych, przedstawiających najmodniejsze stroje na lata 20. i 30. XX wieku.

Weź udział w warsztatach graficznych, podczas których wcielisz się w grafika – kaligrafa. Zredaguj i wykaligrafuj zaproszenia na pokaz mody, inspirując się fotosami z dawnych pokazów mody.

Temat warsztatów – Bez kobiet nie ma historii – nawiązuje do tematu tegorocznego XI Pikniku Archiwalnego, w którym Muzeum corocznie bierze udział.