sob, 28.03.2020

10 zł

ODWOŁANE / Zaprojektuj wizytówkę, zaproszenie lub ulotkę – rodzinne warsztaty typograficzne

Muzeum Drukarstwa zaprasza na rodzinne warsztaty typograficzne, na których poznacie techniki druku typograficznego oraz klasyczne metody składu tekstu.

Spotkanie prowadzone będzie pod okiem doświadczonego drukarza – zecera.

Poznacie podstawy rzemiosła drukarskiego, posłuchacie też o historii druku. Każdy dostanie kasztę z czcionkami, z których własnoręcznie złoży krótki tekst, by później wytłoczyć go na zabytkowej prasie drukarskiej. Warsztaty zakończycie własną imienną wizytówkę, zaproszeniem lub ulotką.

Kup biletKup bilet Zarezerwuj Zarezerwuj

Rejestracja na wydarzenie

Rezerwacje on-line na to wydarzenie nie są dostępne.