sob., 15.09.2018

Warsztaty z projektowania graficznego

Zajęcia polegają na zaprojektowaniu zaproszenia do wybranego wydarzenia przedstawienia teatralnego, filmu, imprezy np. nawiązujące do tegorocznych obchodów Europejskich Dni Dziedzictwa których tematem jest odzyskanie przez Polskę niepodległości, a także podkreślenie wspólnych korzeni kultur europejskich. Będziemy malować ilustracje do zaproszenia symbolizującą temat zaproszenia i łączyć go z wcześniej wydrukowanym tekstem.

Warsztaty prowadzi Maria Biegańska – artysta grafik, absolwentka ASP.

Zgłoszenia udziału: muzeum.drukarstwa@muzeumwarszawy.pl lub lukasz.sobierajski@muzeumwarszawy.pl

Liczba miejsc jest ograniczona.

Wydarzenie w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa w Muzeum Drukarstwa